END OF THE SUMMER-Novalja, Pag, Chorwacja

PLN 999 Add to cart

zapisz się na wyjazd do chorwacji

END OF THE SUMMER to wyjazd studencki na „Chorwacką Ibizę” – wyspę Pag na której leży ZRCE, najbardziej imprezowa plaża tego kraju!

Czekają na Was codzienne imprezy nocne oraz plażowe After Beach. Oprócz standardowych imprez będziecie mogli uczestniczyć w imprezie na statku oraz w tematycznych eventach. Poza tym czekają na Was dodatkowe atrakcje na plaży!

Miejsce: Novalja, wyspa Pag, Chorwacja
Termin: 23-31 sierpień 2014
Wolne miejsca: TAK
Cena: 999 PLN
Dojazd własny: zniżka 200zł
Ilość miejsc ograniczona:45

Ceny i płatności

Cena zawiera: – zakwaterowanie 7 noclegów w apartamencie*** 4 osobowym – przejazd komfortowym autokarem w obie strony (Miasta, z których organizujemy transport to: Warszawa, Katowice, Wrocław, Opole) – opiekę koordynatorów, animatorów w czasie trwania imprezy (podczas przejazdu i na miejscu) – niepowtarzalny imprezowy klimat młodych ludzi z Polski i całego Świata – atrakcje (konkursy, imprezy, gry i zabawy) oraz autorski program animacyjny! – Wspaniałe znajomości i wspomnienia na całe życie!

Cena nie zawiera: – wyżywienia – ubezpieczenia KL, NNW, Bagaż (obowiązkowo płatne 50zł) – zwrotnej kaucji za apartament 25€/os.

Atrakcje dodatkowe (płatne w autokarze):

-Boat Party – 25 € -Jeziora Plitvickie – 35 € -Wycieczka do Splitu i Trogiru – 25 € ( cena nie zawiera biletów wstępu ) -Wycieczka do Zadaru – 20 € (cena nie zawiera biletów wstępu)

Płatności: 400PLN w ciągu 48h od zapisania się na wyjazd, resztę kwoty najpóźniej 30 dni przed wyjazdem

Zakwaterowanie

4 osobowe apartamenty*** wyposażone są w aneks kuchenny, łazienkę, taras lub balkon. Znajdują się w okolicy centrum Novalji, 500m od plaży oraz 50m od przystanku Novalja-Plaża ZRCE Apartamenty 4 osobowe posiadają pokój dzienny z rozkładanym łóżkiem dla 2 osób oraz sypialnię dla 2 osób z łóżkiem dwuosobowym lub dwoma pojedyńczymi łóżkami.

Rezerwacje miejsc: Osoby na wyjazdy mogą zapisywać się pojedynczo lub w grupach. Można mieszkać ze znajomymi lub zostać dokwaterowanym do apartamentu bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość zakwaterowania w mniejszej ilości osób (dopłata za wolne łóżko 600zł). Jeśli chcemy mieszkać w 3 osoby w apartamenice 4 osobowym należy dopłacić 600zł dzielone na 3 osoby czyli po 200zł/os.

Transport

Dojazd   Luksusowe Autokary Autokary posiadają WC/Klimatyzację/VIDEO. Miasta odjazdów: Warszawa, Katowice, Wrocław, Opole.

Jeżeli uzbiera się grupa powyżej 20 osób któryś z autokarów może wystartować z wybranego przez Was miasta. Informacje o ewentualnych dodatkowych miastach, z których będzie możliwy wyjazd podamy tydzień przed wyjazdem drogą mailową lub sms’ową. Czas podróży autokarem z Warszawy to ok. 19h.

Osoby, które zdecydują się na transport własny zniżka 200zł Po przybyciu na miejsce prosimy o kontakt z naszym rezydentem pod nr tel: +48 535 911 117

Atrakcje i imprezy

studenckie imprezy letnie

Plaża Novalja (ZRCE)

Novalja jest położona na wyspie Pag, jednej z najbardziej imprezowych plaż Europy. Jest no jeden z najpiękniejszych zakątków wyspy. Pomimo, że to małe miasteczko co roku przyciąga tysiące młodych turystów, a to dla tego, że znana jest jako chorwacka Ibiza. ZRCE to plaża znajdująca się jedynie 2,5 km od centrum Novalji. To tutaj odbywają się jedne z najlepszych na świecie festiwali i imprez na plaży, która swoją gorącą atmosferą porwie nawet najspokojniejszych wycieczkowiczów.

 

wyjazdy studenckie letnie

Rejs imprezowym statkiem po Adriatyku – 25€

Jeden z dni wyjazdu uatrakcyjni nam wycieczka rejsowa po Adriatyku. Po wejściu na pokład poczujemy od razy wspaniałą atmosferę zabawy na wodzie, a wszystko to w pobliżu wyspy KRK. Sam kapitan statku serdecznie zaprasza do bezpłatnego spróbowania miejscowych trunków przy barze pokładowym. Cały rejs umili nam DJ grając muzykę dopasowaną do imprezowej atmosfery wydarzenia.

 

jeziora plitwickie

Wycieczka i zwiedzanie Jezior Plitwickich – 35€

Park Narodowy w skład którego wchodzą Jeziora Plitwickie jest jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. To właśnie dlatego zostały wpisane jako dziedzictwo na listę UNESCO. Do Parku możemy dostać się czterema wejściami przez, które w sezonie przechodzi kilka tysięcy wycieczkowiczów. 16 jezior połączonych prawie 90 wodospadami możemy zwiedzać w różnoraki sposób. W zależności od naszych predyspozycji przygotowane są trasy piesze, niewielkimi statkami pasażerskimi oraz pociągami drogowymi. Najkrótszą trasę pokonamy w ciągu 2 godzin, natomiast na najdłuższą musimy poświęcić nawet 8 godzin wędrówki. Pomimo tak długiego zwiedzania w Parku niedozwolone jest biwakowanie, rozpalanie ognisk czy też łowienie ryb.

 

wakepark pag

Wyciąg Wakeboardowy wraz ze szkoleniem

Na plaży Novalja możecie, w każdym momencie skorzystać z wyciągu wakeboardowego. Pięciomasztowy wyciąg postawiony na morzu o długości 600m sprawia, że nawet doświadczeni wakeboarderzy znajdą tu coś dla siebie. Specyfika zatoki sprawia iż pomimo położenia na otwartym akwenie jest tu cały czas spokojna woda co sprawia, że pływanie daje jeszcze większą przyjemność szczególnie dla stawiających pierwsze kroki w tej rozwijającej się w bardzo szybkim tempie dyscyplinie.

 

Wycieczka do Zadaru – 20€

Zadar jest to piąte co do wielkości miasto Chorwacji. Stolica gospodarki oraz turystyki Dalmacji, jako zabytkowe miasto stawiana jest na równi z Dubrownikiem czy Wenecją. Turyści odwiedzają to miasto od ponad 100 lat. Jednym z najbardziej znanych miejsc jest Muzeum Archeologiczne, w którym oglądniemy zbiory z czasów starożytnych oraz średniowiecza. Możemy zwiedzić tu również Stare Miasto otoczone murami i licznymi wieżyczkami sprawiające niesamowite wrażenie. W Zadarze mieście znanym z wiśniowego likieru Maraschino zobaczymy również:

 

 • Ruiny budowli rzymskich
 • Kościół św Donata
 • Katedra św Anastazji
 • Kościół św Tomy
 • Budynek straży miejskiej
 • Brama Porta Terraferma
 • Klasztor Franciszkanów
 • Arsenał
 • Place barokowe
 • Ratusz
 • Kościół św Szymona

Wycieczka do Splitu i Trogiru – 25€

Split jest drugim co do wielkości miastem w Chorwacji. Ponad 1700 letnie miasto posiada liczne zabytki i niezapomniane widoki. Split oprócz wielu arcydzieł architektury posiada również nowoczesne budowle takie jak stadion Poljud. Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji tego miejsca dlatego też przez wielu uważane jest za największy skarb Chorwacji.

Trogir jest miastem portowym znajdującym się w środkowej Dalmacji u wybrzeża Adriatyku. Liczba mieszkańców to około 11 tys. Trogir połączony jest podnoszonym mostem z wyspą Ciovo. Oprócz takich zabytków jak Brama Lądowa, Pałac Stafileo, Katedra św Wawrzyńca czy Pałac Cipiko miasto znane jest również z co dorocznego koncertu tenorów, a to dzięki urodzonemu w nim Vinco Coce.

I M P R E Z Y Imprezy na plaży ZRCE to istne quattro imprezowe 4×4, najlepsze kluby na najgorętszej plaży w Europie:

PAPAYA

AQUARIUS

KALYPSO

COCOMO

Plan wyjazdu

22.08 START A PARTY

Wyjazd z Polski (dokładną informację o miejscu odjazdu podamy drogą meilową najpóźniej 3 dni przed odjazdem)

23.08 WELCOME ZRCE BEACH

12:00 Przyjazd do Novalji 12:00 – 16:00 Zakwaterowanie w apartamentach wraz z obchodem rezydentów oraz zapoznanie z miejscówką 22:00 – Impreza integracyjna na plaży ZRCE

24.08 WYCIECZKA DO ZADARU

10:00 Zbiórka przy autokarach 10:30 Wyjazd do Zadaru (dla chętnych) 13:00-15:00 Zwiedzanie miasta z przewodnikiem 17:30 Powrót do Novalji 21:00 Wspólne wyjście na plażę Zrce

25.08 WYCIECZKA DO SPLITU I TROGIRU

10:00 – 18:00 Wycieczka do Splitu i Trogiru (wycieczka fakultatywna), zwiedzanie miast z przewodnikiem oraz czas wolny. 22:00 Imprezowanie na ZRCE BEACH

26.08 WYCIECZKA DO JEZIOR PLITVICKICH

8:00 Zbiórka i wyjazd do Jezior Plitvickich 12:30-17:00 Zwiedzanie majestatycznego Parku Narodowego Chorwacji- Jezior Plitvickich 20:00 Powrót do Novalji 23:00 Impreza w klubie Aquarius

27.08 BEACH DAY

17:30 Before party w klubie Aquarius 22:00 Wspólne wyjście na plażę Zrce

28.08 CHILL DAY

14:00 AFTER BEACH na basenie w klubie Papaya ! 20:00 Imprezujemy !

29.08 PARTY BOAT !

14:00 – Impreza na statku (atrakcja fakultatywna) 20:00 – Impreza na ZRCE

30.08 WYJAZD DO POLSKI

10:00 Wykwaterowanie 12:00 Wyjazd do Polski

31.08 PRZYJAZD DO POLSKI

13:00 Przyjazd do Polski

Część animacyjna programu możę ulec zmianie


SPRAWDŹ JAK BYŁO ROK TEMU:

zapisz się na wyjazd do chorwacji

chorwacja lipiec 2014