Chorwacja Wyspa Pag Novalja ZRCE 16-25.08

PLN 899 Add to cart

zapisz się na wyjazd do chorwacji

Jeśli macie ochotę na najbardziej odjechany, imprezowy wyjazd tego lata przedstawiamy Wam wyspę PAG w Chorwacji.
Novalja i plaża Zrce to Chorwacka Ibiza z tysiącami rozgrzanych młodych imprezowiczek i imprezowiczów!
Przy okazji wyjazdu nie zabraknie czasu na zwiedzanie najpiękniejszych zakątków pięknej Chorwacji.
Wszystkie najlepsze atrakcje czekają Was podczas wyjazdu Summerevents Connection Croatia !

Miejsce: Novalja, wyspa Pag, Chorwacja
Termin: 16-25 sierpień 2013
Liczba osób: 100
Wolne miejsca: BRAK
Cena: 899 PLN
 dla studentów i maturzystów / regularna: 949 PLN
Dojazd własny: 649/699 PLN

Cena zawiera

– podatek VAT– zakwaterowanie 7 noclegów– przejazd komfortowym autokarem w obie strony (Miasta, z których organizujemy transport to: Warszawa, Katowice, Wrocław)– opiekę koordynatorów, animatorów w czasie trwania imprezy ( podczas przejazdu i na miejscu )– niepowtarzalny imprezowy klimat setek młodych ludzi z Polski i całego Świata– atrakcje (konkursy,imprezy, gry i zabawy) oraz program animacyjny!– Wspaniałe znajomości i wspomnienia na całe życie !

Cena nie zawiera

– wyżywienia– ubezpieczenia KL, NNW obowiązkowo płatne 50zł– zwrotnej kaucji za apartament 25€/os.– opłaty promowej i klimatycznej 15€/pobyt za 1os.

Zakwaterowanie

Mieszkamy w 4 lub 5 osobowych apartamentach*** (ok.40m2) , w zależności od liczby znajomych, którzy z Wami jadą oraz terminu zapisu na wyjazd. Apartamenty położone są w turystycznej części miasteczka. Apartamenty 4 lub 5 osobowe posiadają pokój dzienny z rozsuwanym łóżkiem dla 2 osób połączony z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (wszystko co jest niezbędne do gotowania) oraz sypialnie dla 2 osób z łóżkiem dwuosobowym lub dwa pojedyńcze łóżka. Apartamenty 5 osobowe posiadają dodatkowe łóżko. Apartamenty są wyposażone w łazienkę oraz taras lub balkon. Apartamenty usytowane są w odległości 500m od imprezowej plaży Zrce i 15min pieszo od centrum miasteczka Novalja. Osoby na wyjazdy mogą zapisywać się pojednyńczo lub w grupach. Można mieszkać ze znajomymi lub zostać dokwaterowanym do apartamentu bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość zakwaterowania w mniejszej ilości osób (dopłata za wolne łóżko 600zł). Jeśli chcemy mieszkać w 3 osoby w apartamenice 4 osobowym należy dopłacić 600zł dzielone na 3 osoby czyli po 200zł/os.

Transport

Dojazd ? Luksusowe Autokary ( dużych Polskich przewoźników z posiadanymi wszystkimi niezbędnymi dokumentami do prowadzenia działalności transportu międzynarodowego) Autokary posiadają WC/Klimatyzację/VIDEO wyjeżdżają z Warszawy i jadą przez Katowice, Wrocław. Jeżeli uzbiera się duża grupa osób (ponad 20 os.) z Łodzi, Krakowa, Poznania, Szczecina lub Gdańska któryś z autokarów może wystartować z tych miast. Czas podróży z Warszawy ok. 18h. Dojazd własny -300zł

Atrakcje

studenckie imprezy letniePlaża Novalja (ZRCE)

Novalja jest położona na wyspie Pag, jednej z najbardziej imprezowych plaż Europy. Jest no jeden z najpiękniejszych zakątków wyspy. Pomimo, że to małe miasteczko co roku przyciąga tysiące młodych turystów, a to dla tego, że znana jest jako chorwacka Ibiza. ZRCE to plaża znajdująca się jedynie 2,5 km od centrum Novalii. To tutaj odbywają się jedne z najlepszych na świecie festiwali i imprez na plaży, która swoją gorącą atmosferą porwie nawet najspokojniejszych wycieczkowiczów.

 

wyjazdy studenckie letnie

Rejs imprezowym statkiem po Adriatyku – 25€

Jeden z dni wyjazdu uatrakcyjni nam wycieczka rejsowa po Adriatyku. Po wejściu na pokład poczujemy od razy wspaniałą atmosferę zabawy na wodzie, a wszystko to w pobliżu wyspy KRK. Sam kapitan statku serdecznie zaprasza do bezpłatnego spróbowania miejscowych trunków przy barze pokładowym. Cały rejs umili nam DJ grając muzykę dopasowaną do imprezowej atmosfery wydarzenia.

 

jeziora plitwickieWycieczka i zwiedzanie Jezior Plitwickich – 35€

Park Narodowy w skład którego wchodzą Jeziora Plitwickie jest jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. To właśnie dlatego zostały wpisane jako dziedzictwo na listę UNESCO. Do Parku możemy dostać się czterema wejściami przez, które w sezonie przechodzi kilka tysięcy wycieczkowiczów. 16 jezior połączonych prawie 90 wodospadami możemy zwiedzać w różnoraki sposób. W zależności od naszych predyspozycji przygotowane są trasy piesze, niewielkimi statkami pasażerskimi oraz pociągami drogowymi. Najkrótszą trasę pokonamy w ciągu 2 godzin, natomiast na najdłuższą musimy poświęcić nawet 8 godzin wędrówki. Pomimo tak długiego zwiedzania w Parku niedozwolone jest biwakowanie, rozpalanie ognisk czy też łowienie ryb.

 

wakepark pagWyciąg Wakeboardowy wraz ze szkoleniem

Na plaży Novalja możecie, w każdym momencie skorzystać z wyciągu wakeboardowego. Pięciomasztowy wyciąg postawiony na morzu o długości 600m sprawia, że nawet doświadczeni wakeboarderzy znajdą tu coś dla siebie. Specyfika zatoki sprawia iż pomimo położenia na otwartym akwenie jest tu cały czas spokojna woda co sprawia, że pływanie daje jeszcze większą przyjemność szczególnie dla stawiających pierwsze kroki w tej rozwijającej się w bardzo szybkim tempie dyscyplinie.

 

Wycieczka do Zadaru – 20€

Zadar jest to piąte co do wielkości miasto Chorwacji. Stolica gospodarki oraz turystyki Dalmacji, jako zabytkowe miasto stawiana jest na równi z Dubrownikiem czy Wenecją. Turyści odwiedzają to miasto od ponad 100 lat. Jednym z najbardziej znanych miejsc jest Muzeum Archeologiczne, w którym oglądniemy zbiory z czasów starożytnych oraz średniowiecza. Możemy zwiedzić tu również Stare Miasto otoczone murami i licznymi wieżyczkami sprawiające niesamowite wrażenie. W Zadarze mieście znanym z wiśniowego likieru Maraschino zobaczymy również:

 

 • Ruiny budowli rzymskich
 • Kościół św Donata
 • Katedra św Anastazji
 • Kościół św Tomy
 • Budynek straży miejskiej
 • Brama Porta Terraferma
 • Klasztor Franciszkanów
 • Arsenał
 • Place barokowe
 • Ratusz
 • Kościół św Szymona

 

 

Wycieczka do Splitu i Trogiru – 25€

Split jest drugim co do wielkości miastem w Chorwacji. Ponad 1700 letnie miasto posiada liczne zabytki i niezapomniane widoki. Split oprócz wielu arcydzieł architektury posiada również nowoczesne budowle takie jak stadion Poljud. Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji tego miejsca dlatego też przez wielu uważane jest za największy skarb Chorwacji.

Trogir jest miastem portowym znajdującym się w środkowej Dalmacji u wybrzeża Adriatyku. Liczba mieszkańców to około 11 tys. Trogir połączony jest podnoszonym mostem z wyspą Ciovo. Oprócz takich zabytków jak Brama Lądowa, Pałac Stafileo, Katedra św Wawrzyńca czy Pałac Cipiko miasto znane jest również z co dorocznego koncertu tenorów, a to dzięki urodzonemu w nim Vinco Coce.

Imprezy

Imprezy na plaży ZRCE to istne quattro imprezowe 4×4, najlepsze kluby na najgorętszej plaży w Europie:

PAPAYA

AQUARIUS

KALYPSO

COCOMO

Plan wyjazdu

Wyjazd z Polski 16.08.2013

Wyjazd gwarantowany jest z miast takich jak Warszawa oraz Katowice. Informacje o ewentualnych dodatkowych miastach, z których będzie możliwa odprawa podamy tydzień przed wyjazdem drogą mailową lub sms’ową.

Podczas drogi na miejsce również zapewniamy liczne atrakcje, które są niespodzianką dla uczestników wyjazdu.

Dzień I 17.08.2013 (Zapoznanie z miejcówką wraz z imprezą integracyjną)

12:00 Przyjazd do Novalji 12:00 ? 16:00 Zakwaterowanie w apartamentach wraz z obchodem rezydentów 22:00 Impreza integracyjna w Papaya Club

Dzień II 18.08.2013

10:00 ? 12:00 Czas wolny 12:00 ? 18:00 Before Party na plaży Zrce 22:00 Impreza w Aquarius Club

Dzień III 19.08.2013

10:00 ? 12:00 Czas wolny 12:00 ? 18:00 Before Party na plaży Zrce 22:00 Impreza w Cocomo Club

Dzień IV 20.08.2013

8:00 Zbiórka przy autokarze 8:30 Wyjazd do Jezior Plitvickich 13:00 ? 17:30 Zwiedzanie przepięknych Jezior Plitvickich 20:00 Powrót do apartamentów 22:00 Sonus Festival

Dzień V 21.08.2013

10:00 ? 14:00 Czas wolny 14:00 Impreza przebierana na statku 22:00 Sonus Festival

Dzień VI 22.08.2013

10:00 Zbiórka przy autokarze 10:30 Wyjazd do Zadaru 13:00 ? 15:30 Zwiedzanie Zadaru z przewodnikiem wraz z czasem wolnym 17:30 ? Powrót na Pag 22:00 – Sonus Festival

Dzień VII 23.08.2013

10:00 Zbiórka przy autokarze 10:30 Wyjazd do Splitu i Trogieu 16:00 Before Party na plaży Zrce 22:00 Sonus Festival

Dzień VII 24.08.2013

10:00 Wykwaterowanie 12:00 Wyjazd do Polski

Dzień VIII 25.08.2013

Przyjazd do Polski

zapisz się na wyjazd do chorwacji

chorwacja sierpień 2013

chorwacja-zrce-pag-novalja-